Regulamin

Postanowienia ogólne:


1. Gracz wchodząc na serwer oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i zgadza się z jego postanowieniami oraz, że będzie go przestrzegać.

2. Gracz, który nie będzie stosować się do regulaminu może zostać ukarany przez Administrację wyznaczoną karą.

3. Każdy błąd serwera należy natychmiastowo zgłaszać Administracji.

4. Administracja ma prawo karać Gracza za czyny nie uwzględnione w regulaminie, które działają na szkodę serwera, Administracji lub Graczy.

5. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

6. Oficjalnym serwerem Discord serwera jest dc.himc.pl

7. Oficjalnym serwerem TeamSpeak jest gaway.pl dostępny także pod adresami ts.himc.pl oraz raoiteam.pl.

8. Regulamin serwera może w każdej chwili ulec zmianie.


Zasady panujące na serwerze Minecraft:


1. Zakaz używania wspomagaczy wszelkiego rodzaju. Wyjątkiem są programy klikające myszką. Ilość kliknięć na sekundę nie może przekraczać rzeczywistych umiejętności gracza.

2. Zakaz tworzenia multikont. Jeden gracz ma prawo korzystać tylko z jednego konta w grze. W wypadku internetu osiedlowego lub internetu, z którego korzysta więcej niż jeden użytkownik, gracz zobowiązany jest zgłosić to administracji.

3. Zakaz nadmiernego przeklinania oraz ubliżania innym Graczom, Serwerowi lub Administracji.

4. Gracz może porozumieć się z Administracją online za pomocą komendy /helpop, zaś gdy żadnego z Administratorów nie ma online najszybszą metodą komunikacji jest serwer Discord.

5. Zakaz spamowania, nadużywania dużych liter oraz floodowania chatu lub komendy /helpop w jakikolwiek sposób.

6. Zakaz reklamowania innych wszelkiego rodzaju serwerów w tym stron www, innych niż serwerowy serwerów TeamSpeak oraz rzeczy niezwiązanych z działalnością serwera.

7. Zakaz publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, faszystowskich, rasistowskich itp. łamiących zasady Netykiety.

8. Zakaz wykorzystywania bugów serwera lub mapy. Gracz, który znalazł błąd jest zobowiązany jak najszybciej zgłosić go Administracji serwera.

9. Zakaz nagminnego proszenia Administracji o itemy, rangi itd.

10. Zakaz rozpowszechniania danych osobowych, IP itd. innych użytkowników.

11. Zakaz podszywania się pod Administrację oraz innych graczy serwera.

12. Zakaz prowadzenia handlu spoza gry na serwerze (np. sprzedaż kont).

13. Administracja nie odpowiada za handel przedmiotami w grze między Graczami, jak również oszustwa w takim handlu oraz zachowanie Graczy na serwerze.

14. Serwer może zostać w każdej chwili wyłączony, zresetowany lub zaatakowany. W takim wypadku Gracz może prosić o zwrot utraconych przedmiotów, który wykonywany jest jedynie za okazaniem wystarczających dowodów.

15. Gracz w każdej chwili może zostać wzięty na sprawdzanie bez konieczności podania przez Administrację powodu. Gracz jest wtedy zobowiązany do postępowania według zaleceń Administracji. Brak współpracy ze strony gracza podlega karze.

16. Ze względu na liczne komplikacje i skargi graczy, odradzamy granie na serwerze na paczkach antycheat. Apelacje od banów otrzymanych podczas gry na tych paczkach nie będą rozpatrywane.

17. Ranga YT dostępna jest dla każdego właściciela kanału YT, który wrzuci na kanał oficjalną reklamę serwera pobraną ze strony trailer.himc.pl. Dokładne instrukcje jak uzyskać rangę YT można znaleźć pod komendą /yt na serwerze.

18. Gracze, którzy zmieniają swój nick za pomocą komendy /nick zobowiązani są do utrzymania jasności kim są t.j. w zmienionym nicku powinien być nick oryginalny lub przynajmniej znaczna jego część ułatwiająca identyfikację gracza. Osoby ustawiające sobie nicki innych graczy, imitujące inne rangi, nieczytelne lub niejasne co do ich prawdziwej tożsamości będą karane.

19. Gildie, których nazwa jest wulgarna bądź w jakikolwiek sposób łamie regulamin będą usuwane.

20. Administratorzy mają prawo banować za czyny nie uwzględnione w regulaminie.


Prawa i obowiązki Administracji:


1. Administracja służy pomocą oraz poświęca swój wolny czas na pomoc Graczom w potrzebie.

2. Administrator ma prawo nie odpowiedzieć na prośbę o pomoc od Gracza natychmiastowo.Właściciel serwisu SMS: InfoPlus S.C. NIP: 796-269-23-29